Odesílatel <horacek.pepa@post.cz> V letošním roce jsme využili služeb realitního makléře pana Ing. Jana Jelínka, když jsme prodávali byt. Díky jeho zkušenostem a ochotě se vším pomoci od nafocení až po finalizaci smluv a vlastní prodej a převod nemovitosti, se prodej uskutečnil ve velmi krátkém čase a bez komplikací. Velice děkujeme za jeho přístup a ochotu kdykoliv odpovědět na naše dotazy spojené s prodejem nemovitosti a za hladký průběh prodeje. Po této naší zkušenosti můžeme všem služby pana Ing. Jelínka vřele doporučit. Manželé Horáčkovi.
Odesílatel <mistostarosta@pustakamenice.cz> Dobrý den, velice rád jsem s Vámi spolupracoval na akci realizovanou obcí Pustá Kamenice. Velice si vážím Vašeho přístupu k řešení vzniklých situací a Vašeho profesionálního přístupu po dobu celé akce. Děkuji, že jsem s Vámi mohl spolupracovat. Miroslav Myška, místostarosta obce Pustá Kamenice
Od: vladimir zeman <zemanvladimir68@gmail.com> Dobrý den , pane Jelínku. Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za , podle mého názoru, velmi fundovanou pomoc s prodejem mého bytu. Vše proběhlo rychle, doufám , že i z mé strany, bez jakýchkoliv problémů. Velmi oceňuji rovné, přímé jednání.Děkuji a jsem s pozdravem. Vladimír Zeman
Od: Drahomíra Báčová <d.bacova@baca.cz> Velice děkuji za profesionální vyřízení prodeje domu. Rychlé vyřízení, příjemná komunikace, spolehlivost a komplexní služby.
Od: <mirek.jarny@seznam.cz> Tohoto realitního makléře mohu vřele doporučit. Je velmi ochotný a se vším poradí, výborná komunikace.
Jsme rádi, že pro prodej pozemku jsme se rozhodli spolupracovat s panem Jelínkem. Veškeré služby byly na profesionální úrovni a vše proběhlo k naší spokojenosti. Ještě jednou děkujeme za lidský přístup.
Prodej našeho bytu probíhal od začátku dle domluvy s panem Jelínkem. Během měsíce byl náš byt prodán. Vše fungovalo na jedničku.
Prodej našeho RD proběhl bez problémů. Služby pana Jana Jelínka mohu jen doporučit.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů