Prodej rodinného domu ve Vendolí - PRODÁNO

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

4+ kk, užitná plocha 107m2 , pozemek 1406m2

 

(PRODÁNO)

Popis nemovitosti

Výborná dopravní dostupnost do okolních měst Polička a Svitavy, klidné místo s otevřeným výhledem do okolí, slunný jižní svah, dostatek místa pro čtyřčlennou rodinu. To jsou základní přednosti této novostavby rodinného domu. 

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům na okraji nové výstavby v severozápadním části obce Vendolí. V obci Vendolí najdete vše potřebné pro klidný život. Své ratolesti budete moci umístit do místní MŠ Zdravíčko nebo ZŠ Vendolí, nakoupit v místních potravinách a večer případně jít prodiskutovat vše důležité do obecní hospody. Když by vám přeci jen k životu něco chybělo, tak stačí nasednout na vlak a nebo zajet autem do nedalekých měst Poličky a Svitav.

Celým domem se prolíná chodba z níž je možné vstoupit do jednotlivých místností ( zádveří, šatna, koupelna, samostatné WC, technická místnost, ložnice, 2 pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem a spíží ). 

A nyní trochu podrobněji.

Jedná se o přízemní nepodsklepený rodinný dům obdélníkového půdorysu (bungalov) dispozičně řešeného jako 4+kk. Užitná plocha domu je 106,7m2 (ložnice 12m2, pokoje 10,3m2, obývací pokoj 17m2, kuchyň 20,3m2, koupelna 7m2, šatna 8,5m2, technická místnost 5m2). Abyste měli v zimním období v domě tepelnou pohodu nebudete muset šáhnout hluboko do kapsy. Topení je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem a vytápění jednotlivých místností podlahovým topením. Třída energetické náročnosti B, velmi úsporná.

Rodinný dům je napojen na veřejné inženýrské sítě - veřejný vodovod, veřejnou splaškovou kanalizaci,  elektriku a plyn. Dešťová kanalizace vede na hranici pozemku  a je možné se v budoucnu napojit.  

Rodinný dům byl dostaven/kolaudován ke konci roku 2020. Vše nutné je již tedy uděláno a nový majitel si již bude moci zařídit dle vlastního vkusu kuchyňský kout, okenní parapety, podlahové lišty, obývací stěnu. Co se týče venku, tak na nového majitele zbylo udělání venkovní fasády, svodů, hromosvodu a hrubých terénních úprav. Vekšeré práce je možné pro vás po domluvě zajistit.

Poslední úpravy, které dodají nakonec finální výraz domu, byly ponachány tedy na vás, jako nové majitele.

Zastavěná plocha domu je 132m2, celková plocha pozemku je 1406m2. Kolem domu je tedy dostatečně velký prostor pro příjemné posezení či naplnění případného zahrádkářského hobby.

Je tedy potřeba ještě pár finálních prací dotáhnout do konce, ale pak věřím, že poskytne tento dům svým umístěním a velikostí útulný a klidný domov pro čtyřčlennou rodinu i případně s nějakým čtyřnohým domácím mazlíčkem :-)

Jestliže vás tato nemovitost zaujala, zavolejte nebo jen napište. Já se vám co nejdříve ozvu a domluvíme si schůzku. 

Toto není vše :-) níže VIDEOPROHLÍDKA, 3D SCAN, FOTOGALERIE / VIRTUÁLNÍ STAGING, PANORAMATICKÁ PROHLÍDKA ...

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Panoramatická prohlídka

Pro domluvení prohlídky mě kontaktujte ...

foto_honza_1-removebg-preview

Ing. Jan Jelínek
realitní makléř
 
605 992 850 | www.honzajelinek.cz
   
web  facebook  linkedin  youtube  instagram

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám ...

 

Projektová dokumentace pro stavební povolení

Kontaktní formulář