Prodej rodinného domu v Poličce - PRODÁNO

RODINNÝ DŮM se zahradou

 

(PRODÁNO)

Popis nemovitosti

Tato nemovitost jen čeká na nové majitele, kterým poskytne bez jakékoliv další nutné investice místo pro krásné bydlení s prosluněnou zahradou v jižní části rodinného domu.

Jedná se o rodinný dům v řadové zástavbě v lokalitě Na Zahradách o 3 podlažích. Dům poskytuje dostatek místa pro vícečlennou rodinu, kde si každý najde prostor v případě nutnosti soukromí. V 1.PP najdete prostornou garáž, technické zázemí, místo pro kutilství, pro praní a sušení a plno míst pro uložení. Celý otevřený prostor v 1.NP je funkčně rozdělen na kuchyň, jídelní část a relaxační část/obývací pokoj. 2.NP pak poskytuje díky 3 pokojům, pracovně a velké koupelně, dostatek soukromí pro každého

A nyní trochu podrobněji.

V 1.PP se nachází prostorná garáž, dílna se vstupem na zahradu, prádelna včetně vany a místa na sušení prádla a plno dalších oddělených prostor, které poskytují dostatek místa pro uložení. Dále prostor, kde je umístěn plynový kotel včetně bojleru. V 1.NP se nachází překrásná kuchyň z masivu vybavena značkovými spotřebiči a ohromnou lednicí, do které se vejde určitě vše, co vaše rodina bude potřebovat. Na kuchyňský kout navazuje obývací pokoj s  okny na jih a výstupem na lodžii s výhledem na zahradu a vrcholky stromů Liboháje. V obývacím pokoji je možnost v zimním období relaxovat při praskání dřeva ve  funkčním krbu. V 1.NP se dále nachází předsíň se spojovací chodbou, úložný prostor/šatna a místnost se závěsným záchodem, výlevkou a umyvadlem. V 2.NP se nachází ložnice, pracovna, dva pokoje s orientací na jih a vstupem na lodžii, prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostaným WC.

Rodinný dům byl dostaven/kolaudován v roce 1985. V roce 2007 byla vyměněna okna a provedeno zateplení fasády. V roce 2010 prošel dům celkovou vnitřní rekonstrukcí. Nové topení, odpady, omítky, vnitřní vybavení. V roce 2014 došlo k zateplení střešní části a položení nové krytiny/folie. Dům je tedy jako nový a na dlouhá léta bez nutnosti investice.

Celkově je rodinný dům vybaven nadstandardními materiály. Vnitřní dveře a obložky z masivu, velká kuchyňská linka z masivu, spotřebice značky AEG, BOSCH, prostorná lednička amerického typu s výrobníkem ledu, myčka nádobí, podlahová krytina.

Součástí domu je dostatečně velká zahrádka o celkové ploše 132m2, která poskytuje příjemné posezení.

Dům je i vyzkoušen aktivním domácím mazlíčkem, pro kterého jsou i uzpůsobeny dveře na zahradu, aby mohl kdykoli ven a dovnitř. Dům je tedy lety prověřený vícečlennou rodinou s aktivním domácím mazlíčkem :-)

Jestliže vás tato nemovitost zaujala, zavolejte nebo jen napište. Já se vám co nejdříve ozvu a domluvíme si schůzku. 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Pro domluvení prohlídky mě kontaktujte nebo vyplňte kontaktní formulář níže, děkuji:

foto_honza_1-removebg-preview

Ing. Jan Jelínek
realitní makléř
 
605 992 850 | www.honzajelinek.cz
   
web  facebook  linkedin  youtube  instagram

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám ...

 

Kontaktní formulář